"MOTYLE ŚWIADOMOŚCI"

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, iż dołączyliśmy do projektu "MOTYLE ŚWIADOMOŚCI"! Projekt powstał z myślą o kobietach, które przeszły operację rekonstrukcji piersi po mastektomii i nie tylko.

Dla wielu kobiet rekonstrukcja brodawki piersiowej jest ostatnim etapem leczenia, który zamyka historię choroby. Celem projektu jest budowanie świadomości społecznej i pomoc kobietom potrzebującym pomocy w zakresie mikropigmentacji brodawki piersiowej. Projekt "MOTYLE ŚWIADOMOŚCI" łączy sieć gabinetów i salonów kosmetycznych, w których oferowane są bezpłatne zabiegi z zakresu mikropigmentacji medycznej na najwyższym poziomie, dzięki czemu kobiety mogą z nich korzystać w pełnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa w odniesieniu do efektu końcowego. Mikropigmentacja ta polega na wiernym odtworzeniu brodawki piersiowej wraz z jej wszelkimi szczegółami, dzięki czemu do złudzenia przypomina naturalną brodawkę. Specjalnie dla kobiet, które pragną zamknąć historię swojej choroby raz w miesiącu zabieg odtworzenia brodawki piersiowej wykonujemy bezpłatnie! Jest to dla nas cudowne uczucie móc pomagać kobietom w odtworzeniu tych małych motylków..

Pomysłodawczynią i prekursorem projektu "MOTYLE ŚWIADOMOŚCI" jest Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała Naturalny Permanentny.