Pakiety

PAKIETY

Idealnym rozwiązaniem na osobisty prezent dla najbliższej osoby jest urozmaicona i bogata oferta pakietów zabiegowych. Każdy pakiet opiera się na wybranych i „szytych na miarę” zabiegach pielęgnacyjnych, wykonywanych w atmosferze relaksu, przy zapachu i blasku świec oraz pięknej muzyce, dających poczucie spokoju i odprężenia.

MAGICZNA CHWILA

to 3-godzinne spotkanie, podczas którego wykonamy podstawowy zabieg pielęgnacyjny stóp, zadbamy o wygląd dłoni oraz odświeżymy i nawilżymy cerę.

HARMONIA ZMYSŁÓW

dla osób ceniących wrażenia zmysłowe, podczas 3-godzinnego rytuału piękna zadbamy kompleksowo zarówno o twarz, ciało, jak i duszę…

LATA MŁODOŚCI

to zestaw tak przygotowanych i urozmaiconych zabiegów, aby poczuć się znów lekką, młodą i piękną.

DZIEŃ MARZEŃ

Każdy marzy o takim czasie dla siebie, aby nic nie robić, rozkoszować się chwilą, odprężyć choć na moment. W takim dniu sprawimy aby twoja cera ożyła i nabrała blasku a ciało odzyskało gładkość i jędrność. Nie pominiemy również zmęczonych stóp, zasługujących na pielęgnację oraz mocno spracowanych dłoni, przywracając im miękkość i jedwabistą gładkość.

CIAŁO PO CIĄŻY

to unikalna procedura, dedykowana dla Mam a realizowana specjalistycznym urządzeniem LipoRadioLogie VINCI oraz celującymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Powrót do dawnej formy po urodzeniu dziecka jest dla wielu kobiet dużym wyzwaniem. Powstałe wskutek burzy hormonów zmiany w wyglądzie oraz kondycji skóry nie tylko na twarzy ale też na ciele mogą być długotrwałe i uciążliwe. Niezwykle pomocne okazują się zabiegi estetyczne opracowane z myślą o młodych Mamach.

Specjalny program: „Ciało Po Ciąży”, opracowany z myślą o mankamentach sylwetki kobiet po ciąży, składa się z serii nieinwazyjnych i bezbolesnych zabiegów opartych na nowoczesnych technologiach. Jego innowacyjne działanie polega m.in.: na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju (nawet głęboko położonej) do odpowiednio wysokiej temperatury przy całkowitym zachowaniu bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki jednoczesnemu połączeniu czterech źródeł energii:
- podczerwieni
- podciśnienia
- masażu mechanicznego
- prądu RF
- światła LED
- oraz zabiegów celujących, np. mikrodermabrazji, mikromezoterapii i innych.

Specyfika programu
Program został przebadany klinicznie i jest zalecany przez lekarzy ginekologów. Pierwszy zabieg można wykonać już w 3 miesiącu po rozwiązaniu. Co ważne, wizyty w gabinecie nie są długie, a po ich zakończeniu mama może od razu wrócić do codziennych zajęć. Widoczne zmiany uzyskuje się nawet po dwóch zabiegach, dla pełnych efektów zaleca się od 8 do 12 sesji. Procedurę przeprowadza się niezależnie od pory roku oraz typu skóry. Uzyskane efekty pozwalają trwale pozbyć się mankamentów figury i przywrócić mamom zadowolenie z własnego wyglądu.

Unikalne połączenie procedury „Ciało Po Ciąży” urządzeniem LipoRadioLogie VINCI z celującymi zabiegami pielęgnacyjnymi daje rewelacyjne rezultaty i posiada wszystkie atrybuty optymalnego zabiegu dla Mamy.

Zalety procedury:

 • jest szybka, żebyś nie musiała na długo zostawiać swojego dzidziusia
 • jest bezpieczna, bo nie możesz sobie pozwolić na żadne ryzyko
 • pozwala w krótkim czasie:

* zredukować nagromadzoną podczas ciąży tkankę tłuszczową
* uelastycznić skórę w wybranych obszarach ciała (m.in. brzuch, uda, biodra)
* wygładzić skórę
* Zredukować lub zlikwidować rozstępy

 • parametry procedury są dopasowane do specyficznych potrzeb Mam.
 • procedura jest elastyczna: rodzaj, intensywność i ilość zabiegów dopasowywana jest indywidualnie dla każdej Mamy
 • procedurę można rozpocząć już w 3 miesiące po rozwiązaniu!

  Bezinwazyjna - efekt redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry jest uzyskiwany poprzez zsynchronizowane oddziaływanie prądu RF, światła podczerwonego oraz masażu
  Bezpieczna - dostosowana do specyficznych wymagań Młodych Mam
  Kompleksowa - redukuje tkankę tłuszczową jednocześnie ujędrnia skórę - daje bardzo dobry efekt bez konieczności stosowania dodatkowych zabiegów
  Kompletna - w połączeniu z mikrodermabrazją i Mikromezoterapią pozwala również oddziaływać na rozstępy
  Szybka - pełny rezultat już po 4 tygodniach
  Bezbolesna - podczas zabiegu jest odczuwalne intensywne ciepło
  Przebadana klinicznie - kompletne badania kliniczne oraz certyfikaty CE i FDA potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność działania

  Dokładny zakres Pakietu Ciało Po Ciąży oraz jego cena jest zawsze precyzyjnie dopasowywany do potrzeb i możliwości każdej Mamy!


ZAPRASZAMY MAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROCEDURĄ „CIAŁO PO CIĄŻY” !!!

PRZYKŁADOWA PROCEDURA:
10 x LipoRadioLogie VINCI (intensywne oddziaływanie na tkankę tłuszczową i tkankę łączną - odchudzenie i ujędrnienie wybranych obszarów ciała, drenaż, odtoksycznienie) –
+
3 x mikromezoterapia (stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny – obszary objęte rozstępami)
+
2x mikrodermabrazja (wygładzenie powierzchni, stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny – obszary objęte rozstępami)

PARA MŁODA - Dla Niej

 • Zabieg pielęgnacyjny twarzy dobrany indywidualnie do potrzeb skóry
 • Zabieg rewitalizujący na ciało z kapsułą SPA
 • Manicure de Lux
 • Pedicure de Lux
 • Makijaż ślubny ( w tym próbny)

PARA MŁODA - Dla Niego

 • Zabieg pielęgnacyjny na twarz Botanic Man
 • Masaż szwedzki
 • Manicure Classic
 • Pedicure Classic
 • Makijaż w dniu ślubu

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli Twoja nabliższa przyjaciółka wkrótce wychodzi za mąż, Centrum Kosmetologii IMS Beauty pomoże Ci przygotować niezapomniany Wieczór Panieński.

W ten sposób możesz podarować przyszłej Pannie Młodej nie tylko oryginalny prezent, ale także odnowę biologiczną i chwile relaksu przed ślubnymi przygotowaniami.

Wieczór Panieński przygotowany przez nasz salon jest ciekawym pomysłem na spędzenie tych wyjątkowych chwil w niezapomnianej atmosferze, w towarzystwie najbliższych przyjaciół, przy lampce szampana lub wina, nastrojowej muzyce i blasku świec. Spotkanie w klimacie relaksu stanowi doskonałą okazję dla Panny Młodej do tego, by poczuć się wspaniale i komfortowo. Taki Wieczór Panieński stanowi również doskonałe preludium do całonocnej zabawy.

Organizujemy kameralne spotkania dla kilku osób, w czasie których personel oraz salon oddajemy do Waszej dyspozycji. Zadbamy także o katering (szampan, wino, owoce, przekąski, itp.) Nasze kosmetyczki pomogą dobrać rodzaj zabiegów oraz zadbają o wszystkie szczegóły wieczoru.

Rodzaj zabiegów, czas oraz cena ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości osób uczestniczących w wieczorze.

Gwarantujemy niezapomniany Wieczór Panieński w wyjątkowej atmosferze!


Cennik

MAGICZNA CHWILA

Pedicure Classic
Manicure Classic
Zabieg koktajlowy twarzy

Cena: 300,00zł

HARMONIA ZMYSŁÓW

Rytuał piękna - Zabieg pielęgnacyjny twarzy, szyi i dekoltu z masażem
Masaż ciała gorącą czekoladą.

Cena: 350,00zł

LATA MŁODOŚCI

Rytuał piękna - Zabieg liftingujący twarzy, szyi i dekoltu z masażem
Zabieg wyszczuplający ciała z peelingiem i kapsułą
Pielęgnacja okolic oczu

Cena: 490,00 zł

DZIEŃ MARZEŃ

Zabieg pielęgnacyjny twarzy, szyi i dekoltu z masażem relaksacyjnym
Masaż „Hot Stone” – gorącymi kamieniami wulkanicznymi
Manicure De Lux
Pedicure De Lux

Cena: 600,00 zł

PARA MŁODA - Dla Niej

* dodatkowe zabiegi opcjonalnie do wyboru z 10% zniżką

Cena: 750,00zł

PARA MŁODA - Dla Niego

* dodatkowe zabiegi opcjonalnie do wyboru z 10% zniżką

Cena: 550,00zł