VOUCHER

VOUCHER NA ZABIEGI KOSMETYCZNE TO IDEALNY I ORYGINALNY PODARUNEK PIĘKNA

Jeśli chcesz podkreślić eleganckim gestem uroczyste chwile w Twoim życiu lub zrobić bliskiej osobie niespodziankę, voucher oferowany przez nasz salon jest znakomitym rozwiązaniem.

Voucher na zabiegi kosmetyczne może również stać się nagrodą lub fantastycznym sposobem wyróżnienia pracowników, stanowi także wspaniałą formę podziękowania dla partnerów biznesowych.

Ten rodzaj podarunku to luksusowa, indywidualna usługa polegająca na wybraniu wraz z naszym ekspertem skrojonego na miarę potrzeb klienta pakietu, w którego skład mogą wchodzić wszystkie zabiegi znajdujące się w naszej ofercie np. cudownie relaksujące masaże, nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem aparatury high-tech, a także klasyczne zabiegi upiększające (np. pielęgnacja dłoni stóp czy oprawy oczu), wykonywane przez doświadczonych i utalentowanych stylistów.

Upominek można wykupić na dowolną kwotę lub na dowolny zabieg czy pakiet kosmetyczny.
Może on być również tylko częścią prezentu, który wręczysz ukochanej osobie. W zależności od kwoty bonu, możemy do niego dołączyć w prezencie również mini produkty lub wybrane przez Ciebie pełnowartościowe preparaty pielęgnacyjne czy upiększające.

Dbamy o Waszą przyjemność i chcemy, by trwała jak najdłużej!
"Voucher Podarunek Piękna" można zakupić bezpośrednio w salonie (płatność gotówkowa lub kartą płatniczą) lub przez e-mail (płatność przelewem).
Przygotowany bon możemy wysłać Ci za pośrednictwem kuriera, pocztą elektroniczną w formie PDF, jak również możesz go odebrać bezpośrednio w naszym salonie.

REGULAMIN Voucher’ów IMS BEAUTY

 • Voucher upoważnia do skorzystania z usług wykonywanych w IMS BEAUTY zgodnie z obowiązującymi cenami i wartością posiadanego vouchera.
 • Voucher nie łączy się z promocjami.
 • Voucher podarunkowy nie może zostać zwrócony ani wymieniony na gotówkę, jak również nie może być wydana reszta, w przypadku kiedy wartość wykonanej usługi jest niższa od wartości vouchera.
 • Istnieje możliwość dopłaty do posiadanego vouchera, jeśli osoba obdarowana chce skorzystać z usług, których wartość przewyższa wartość vouchera.
 • Posiadacz vouchera zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty-rezerwacja odbywa się telefonicznie lub osobiście w IMS BEAUTY (nie później niż trzy tygodnie przed końcem daty ważności bonu).
 • Należy pamiętać iż zbyt późna rezerwacja może skutkować niemożliwością zaproponowania dogodnych terminów lub także zupełnym ich brakiem.
 • IMS BEAUTY zastrzega sobie możliwość braku realizacji vouchera z powodu zbyt późnej rezerwacji terminu.
 • Kwoty vouchera do 100zł są realizowane jednorazowo. Istnieje możliwość rozłożenia podarunku na kilka wizyt w przypadku kwoty przewyższającej 100zł, po uprzednim ustaleniu z osobami kompetentnymi z salonu IMS BEAUTY
 • Voucherem podarunkowym nie można płacić za inny voucher.
 • Okres ważności vouchera wynosi 3 miesiące zgodnie z datą widniejącą na voucherze. Po upływie terminu ważności vouchera oraz po ustaleniu z pracownikiem salonu IMS Beauty, możliwe jest wykorzystanie kwoty podarunku na zakup kosmetyków z oferty salonu IMS BEAUTY lub pomniejszenie wartości bonu o 30%, ewentualnie voucher przepada.
 • Usługa wykupiona w ramach vouchera zostanie wykonana wyłącznie po jego okazaniu.
 • Nie odpowiadamy za zgubienie lub zniszczenie vouchera po jego wydaniu.
 • Zakup vouchera stanowi potwierdzenie że klient akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

Galeria ogólna